×

W związku ze zbliżającym się zlotem ZHP 2018, z dniem 03.08.2018 strona wekrwi.pl zostanie zawieszona na czas trwania wydarzenia.

Zespół WeKrwi

Jan Szewczyk
WebMaster
Jestem przybocznym w 1 Stegieńskiej Drużynie Harcerskiej "Sztorm", interesuje się informatyką, a w szczególności projektowaniem stron internetowych oraz aplikacji na androida.
Robert Łastowski
Koordynator
Harcerzem jestem od lekko ponad roku i choć to krótki okres czasu, to jest on pełen wielu niesamowitych wspomnień. W przerwach między harcerskimi wyjazdami i biwakami, studiuję Automatykę i Robotykę na Politechnice Gdańskiej.
Robert Pikul
Koordynator
Jestem drużynowym 20 Gdańskiej Drużyny Harcerskiej "Twierdza" oraz członkiem Reprezentacji Chorągwi Gdańskiej ZHP. Prywatnie interesuję się tematyką wojskową, technikami wysokościowymi i od niedawna pierwszą pomocą.
Marta Kuternoga
Koordynatorka
Jestem świeżo upieczoną drużynową, która rozkręca swoją próbną 13 Gdańska Gromadę Zuchową ,,Superbohaterowie". Jestem uczennicą 1 klasy liceum i interesuję się ratownictwem medycznym. W przyszłości chciałabym pójść na medycynę.
Kinga Piskała
Szefowa
Jestem drużynową 100 Gdańskiej Drużyny Wędrowniczej "Somnium" i członkinią Komisji Rewizyjnej Bałtyckiego Hufca ZHP Gdańsk-Portowa. Prywatnie jestem studentką trzeciego roku Gospodarki Przestrzennej na Uniwersytecie Gdańskim i pierwszego roku fotografii w Trójmiejskiej Szkole Fotografii. Interesuję się architekturą i lubię wegańskie kebaby.
Natalia Stefańska
Fanpage Team
Jestem drużynową 7 Gdańskiej Drużyny Harcerskiej "Ryś" oraz członkiem 100 GDW "Somnium". Należę do Reprezentacji Chorągwi Gdańskiej ZHP. Prywatnie- pracuję w aptece, uwielbiam podróże, długie samotne wędrówki i spędzanie czasu w gronie przyjaciół.
Dawid Dawidowski
Inicjodawca
Pochodzę z Lęborka, ale działam w Hufcu Gdańsk-Portowa jako instruktor ds. specjalności przy zespole programowym. Jestem Zasłużonym Honorowym Dawcą Krwi. Lubię dobrze zjeść, mam lęk wysokości, ale czasem skaczę ze spadochronem i płetwonurkuję.
Łukasz Lenarczyk
Fanpage Team
Jestem przybocznym w 98 GDH Pantera oraz realizuję swoją próbę instruktorską. Prywatnie chodzę do technikum łączności, interesuję się fizyką i informatyką, jak mam czas i możliwość żeby żeglować to nie przepuszczę takiej okazji.
Patrycja Wronka
Koordynatorka
Swoja harcerską przygodę zaczęłam około półtora roku temu i od tamtego momentu jestem członkiem 100 Gdańskiej Drużyny Wędrowniczej "Somnium". Studiuję kulturoznawstwo na Uniwersytecie Gdańskim i interesuje się tańcem.